Badminton Vereniging Dinteloord doet mee aan de Rabobank Clubkas Campagne!

Rabobank West-Brabant Noord draagt het verenigingsleven in de regio een warm hart toe. Daarom organiseert zij de Rabobank Clubkas Campagne speciaal voor verenigingen en stichtingen. Rabobank West-Brabant Noord stelt €125.000 beschikbaar! Ook Badminton Vereniging Dinteloord doet mee aan de Rabobank Clubkas Campagne!

Van donderdag 2 april t/m dinsdag 14 april 2015 mogen alle leden van Rabobank West-Brabant Noord 5 stemmen uitbrengen op hun favoriete clubs. Je mag op één club zelfs 2 stemmen uitbrengen. Elke stem is geld waard!

Badminton Vereniging Dinteloord ontvangt een bedrag dat bepaald wordt door het aantal uitgebrachte stemmen op onze vereniging. Graag willen wij dit bedrag besteden aan het verder ontwikkelen van onze jeugdtraining en het organiseren van diverse activiteiten voor onze seniorleden. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het uitbrengen van hun stem op Badminton Vereniging Dinteloord!

Kijk voor meer informatie over de Rabobank Clubkas Campagne op http://www.rabobank.nl/wbn